Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
53 tétel
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:23
25.990 HUF
70.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:22
16.000 HUF
43.53 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
62.57 USD
Minőségi HUTSCHENREUTHER Germany 6 személyes porcelán teás kávés készlet, jelzett, hibátlan állapotú
27.500 HUF
74.81 USD
Rosenthal porcelán , 3 részes reggeliző, teás - kávés készlet, egyedi különleges mintával, aranyozva
7.500 HUF
20.40 USD
Neuerer PM Bavaria Qualitäts porcelán teás kávés reggeliző készlet, szett, egyedi, jelzett, hibátlan
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:03
14.990 HUF
40.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:03
4.990 HUF
13.58 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
5.990 HUF
16.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
1.999 HUF
5.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:00
25.000 HUF
68.01 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 09:02
37.990 HUF
103.35 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 09:02
22.000 HUF
59.85 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 09:02
25.000 HUF
68.01 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 11:21
7.990 HUF
21.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:14
5.990 HUF
16.30 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:14
5.990 HUF
16.30 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:14
6.990 HUF
19.02 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:14
5.990 HUF
16.30 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:13
29.000 HUF
78.89 USD
Orosz Art Deco aranyozott porcelán italos készlet, jelzett,eredeti 7darabos, hibátlan,vitrin minőség
18.000 HUF
48.97 USD
Zsolnay antik orcelán, arany és virágdíszes, Manó füles teás kanna, kancsó, kiöntő, eredeti, jelzett
2.900 HUF
7.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:12
44.500 HUF
121.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
14.900 HUF
40.54 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
7.990 HUF
21.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
14.990 HUF
40.78 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
25.000 HUF
68.01 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
9.200 HUF
25.03 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
19.900 HUF
54.14 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
19.990 HUF
54.38 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 11:35
13.990 HUF
38.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 11:35
13.990 HUF
38.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:51
2.499 HUF
6.80 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:47
3.500 HUF
9.52 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:46
2.990 HUF
8.13 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:46
9.990 HUF
27.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:45
13.990 HUF
38.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:45
9.500 HUF
25.84 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:45
7.999 HUF
21.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:45
11.990 HUF
32.62 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:44
21.900 HUF
59.58 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:44
8.990 HUF
24.46 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:44
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:44
9.990 HUF
27.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
8.990 HUF
24.46 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
10.990 HUF
29.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
9.990 HUF
27.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
12.990 HUF
35.34 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
7.990 HUF
21.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:42
4.990 HUF
13.58 USD
Zsolnay, Török János tervezte art deco porcelán akt,23cm, eredeti, jelzett, hibátlan, vitrin minőség
26.500 HUF
72.09 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
alföldi uniset
napelemes
kody
ezüst karkötő 925
japán ruha
zsolnay eozin hajnalka
régi golyóstoll
pócsai
pewter
wilhelm krechlok
városlődi váza
sallay
öntöttvas csillár
zafír ezüst
zsolnay virágos bonbonier
király józsef
keleti medál
vénusz születése
vegyes csomag
fe lugossy lászló
muránói üveg hal
sátántangó
csacsifogat
pöttyös zománcos
mese kazetta