svájc 5frank
só papír
szent istván 15000
régi láda doboz
rotes kreuz
szobor szobor virágtartó
akció figura filmfigura
posztósapka
ht
5308742
14k arany gyöngy fülbevaló
retro fali��ra
barackvirágos alföldi porcelán
100 svájci frank
hollóházi hajnalka mintás kaspó
régi porcelán figurák
gorka jelzett
falu rézkarc
fehér z
kocsicipő
loft konyhai
alföld kulacs
videoton fejhallgató
régi rajzos
a jó gyermeknek