4 tétel
casio g shock
szepessy
simon jános
csomagolópapír
magyar királyi
ezüst angyal
tyúkanyó
mözsi
restaurálandó
gendzsi
royal dux tigris
fiók fogantyú
cigarettapapír
gyerek szőnyeg
vessző fotel
régi terítő
ezüst fülbevaló türkiz kővel
ázsiai bútor
olaj vászon
asa
ezüst gyűrű ametiszt
képeskönyv
ezüst gyűrű gyöngy
opálköves
falióra mutató