2 tétel
hollóházi virágos tányér
zsolnay eozin szenteltvíztartó
munka érdemrend bronz
részvények
brownie
ezüst 5 forintos
gd
francia bizsu
pin up kártya
egyesült királyság
pályaautó
zsolnay bögre készlet
drágaköves arany ékszer
balatoni világos
10 k arany fülbevaló
pasziánsz
paco rabanne
krumpli figura
olasz asztali lámpa
tengerész kard
eozin szenteltvíztartó
retro üveglámpa
dali rézkarc
antik sérült festmény
18 karátos arany gyűrű