5 tétel
ambrus imre
huszárok
laboratórium
mikus sándor
gazder
patagonia
üveg gömb
vasalódeszka
bizsu nyaklánc
omega constellation
olvasó kislány
vászon terítő
soós
magyar várak
dimenziós
1 világháborús
fehér kerámia
palesztina
etruszk szék
pillangó porcelán
német bicska
17 század
iparművészeti gyertyatartó
magyar válogatott
malonyay