8 tétel
1 fillér 1926
acsády
janzer frigyes
alföldi zöld porcelán
ítélet
aranyozott bavaria
hollóházi kávé kiöntő
herendi aranyfácán
alföldi porcelán kompótos
petróleum lámpa tartály
vas lánc
városlődi készlet
judea
zsolnay majolika
spiritusz főző
patkoló
tamás mária
jelenetes étkészlet
vackor
nikkel
kották
fém keretes tálca
skandináv bútor
intarziás kisasztal
fa rekesz