196 tétel
szecessziós posztamens
tál leveses
szabó ferencz
boeing
műtárgy
irrigátor
nemzeti dicsőségünk
lametta
jelzett kerámia
alföldi virslis
puttós terítő
bólogatós kutya
éljen kossuth
cabinet
arany gyűrű ametiszt
gyerekbútor
bonn tányér
várótermi
borostyán szipka
férfi mellény
zsolnay kék arany
ezüst szipka
tűzi aranyozott
krupp
diskay lenke