németh zsuzsanna
csoki figura
o herendi mélytányér
szűz mária kisjézussal
alföldi mokka
mid century éjjeliszekrény
alföldi porcelán varia napocskás
alföldi porcelán virslis
bartlett
videoton fejhallgató
régi antik lámpa
zsolnay eozin pipacsos váza
vári porcelán
csillagjegy medál
veterán kerékpár alkatrészek
túra bakancs
jelzett réz tál
kézi csomózású selyem szőnyeg
klimaj györgy
grete jalk
bényi lászló virágcsendélet
üzbég som
réz fotó keret
csinos 14k fülbevaló
art deco sérült