12 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:27
56.000 HUF
154.65 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:42
135.000 HUF
372.81 USD
Mario Radice (1898-1987)Szériográfia/szitanyomat 1978 cím nélkül Fischer fém keretben m:76.5x56.5cm.
BÁV. Aukción szerepelt.
64.000 HUF
176.74 USD
Lukács Tibor (1960- )"Szerelmi Dinamika"2007 Szériográfia E.A.Művészpéldány VII/XV mérete:66 x 66 cm
44.000 HUF
121.51 USD
196.000 HUF
541.27 USD
Ritkaság
VIKTOR VASARELY"ARG-VIT"1980-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 54/190.db.keretben:63x63cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:851.
395.000 HUF
1,090.82 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:30
111.200 HUF
307.09 USD
Salvador Dali (1904-1989) "Ángel de la Victoria" 1974 Bronz SZOBOR EREDET igazolással
GYÜJTŐI - Befektetői DARAB!
420.000 HUF
1,159.85 USD
VIKTOR VASARELY"KIU SIU BLEU"1978-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 120/150.db.keretben:71x61cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:1175.
389.000 HUF
1,074.25 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:46
130.000 HUF
359.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:45
210.000 HUF
579.93 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:31
74.400 HUF
205.46 USD
goblein terítő
tissot zsebóra
biedermeier egyajtós szekrény
keresztelő készlet
szentgály ferenc
fém vödör
bőr karosszék
görögország
medgyessy ferenc
szumák
mese könyv
raszler
primus
kínai szobor
csohány
3 ajtós
zsolnay ülő nő
patika edény
budapest rézkarc
cappuccino
páldy zoltán
kreuzer
nápolyi porcelán
nürnberg
trischler ferenc