1 tétel
siklósi vár
versenyló
körterítő
zsolnay kislány virággal
esprit óra
antik ezüst tárgy
badár erzsi
herendi reggeliző
kerámia csirke
citromos
vászon fazék
gonda istván
hattyú pár
üvegszobor jelzett
kis csupor
olvashatatlan jelzéssel
alföldi sárga
tokió
szakács imre
fischer i
népi szecessziós
eames szék
prim óra
balaton vitorlás
babatakaró