20 fillér 1969
vhs kazetta
székpárna
falitányér feliratos
abaújszántó
hitler pecsét
kerámia sütőtál
kék váza hollóházi
ezüst merev nyaklánc
valódi selyem
fehér függöny
balaton rézkarc
bolmányi ferenc
szilvássy pál
istálló
cipő 37
incze
antik kártya
fatüzelésű
biedermajer
jarolina
aranyozott üveg
zsolnay petróleum lámpa
kerámia váza zöld
rákóczi nyomatok