Összes termék (44 tétel)
Bútor
(44)
thonet
(44)
44 tétel
thonet
Antik thonet szerviz asztal 3 db-os szett - restaurálandó
Frontharcos mozgalom jelvényével díszített thonet szék
Artdeco fotel
Polc vagy író asztal?
Régi Thonet székek (szumentesítve, pácolva) 2db
Thonet jellegű, jelzett hajlított keményfa, összecsukható karos szék
Thonet Telefon asztal
Thonet telefonasztal, posztamens szobortartó viràgtartó àllvàny.
THONET ART DECO FOGAS ÁLLÓFOGAS
Antik Thonet hintaszék gyerek,gyermek jelzett felújításra kuriózum !
Antik Thonet,Thonett,Tonet szék Bécsi
Hintaszék felújított kis hibával
Antik jelzett thonet Mundus szófa pad
Eredeti, jelzett Thonet pad, Marcel Kammerer által tervezve
THONET stílusú polc konzol
Mundus thonet szék
Thonet szék
Thonet asztalka
Thonet székek 2db
Thonet asztal,álvány,asztalka,bútor
Eredeti Bécsi Thonet fogas,falifogas
Thonet garnitúra, 4 db szék és nagyméretű kerek asztal együtt
/Thonet fogas 3.
THONET WIEN karosszék, felújítótt, jó állapotú
Thonet fogas eladó!
Thonet fogas, zöld
2-darab Thonett karszék
ANTIK ART DECO XX .SZÁZAD ELEJI THONET JELLEGŰ ÜLŐGARNITÚRA, SZALONGARNITÚRA
Thonett hintaszék
Thonet hintaszék 2.
Thonet szék !
Thonet szék !
Múlt század 30-as években készült Thonet cég Budapesti üzemében
Thonet fa hintaszék.Bőr ülőkével.
THONET GRAMOFONASZTAL
3 db Thonett zsúr asztal eladó
Thonett, thonet, tonett, tonet àlló fogas, àllófogas
Thonet fa posztamens,virágtartó.
Hintaszék.Gyönyörű.
Thonet ernyőtartó
THONET kerek, étkező asztal
Thonet hintaszék
Tonett franciaágy 160 x 200 cm francia ágy