Összes termék (80 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Képkeret
(11)
Lámpa, csillár
Tükör
(63)
Florentin tükör
(80 tétel)
Keresőszó: Florentin tükör
1. oldal / 2
Florentin képkeret, tükör keret, tükörrel együtt
Florentin képkeret.tükör.
Nagy méretű, aranyozott florentin keret, hibátlan csiszolt tükörrel
Florentin tükör
Csodálatos kézzel faragott, aranyozott florentin tükör
Antik Florentin faragott kép/tükör keret
Florentin tükör 84x73cm
Florentin tükör aranyozott faragott fa tükör 140 x 96 cm
Díszesen faragott florentin barokk fali fa tükör
Csodaszép Nagyméretű Florentin Tükör
1E632 Antik faragott florentin tükör 71 x 55 cm
Florentin tükör
Antik florentin tükör
Florentin faragott fali tükör.
Florentin tükör
Igazán nagyméretű ovális florentin tükör, 127 x 99 cm
Antik 150 éves Barokk Rokokó Florentin Faragott festmény tükör áttört széles keret,téglalap ovális.
1J334 Antik ovális florentin tükör 60 x 48 cm
Ovális àttört Florentin stílusú gyönyörű laparanyozott, festmény tükör keret, képkeret
Antik, barokk stílusú ,bronz színű fali tükör. 31x24 cm, florentin jellegű.
Antik, florentin tükör
Erdeti antik Florentin tükör
ANTIK NAGY MÉRETŰ ÁTTÖRT MINTÁS TELJESEN FARAGOTT FA !!! FLORENTIN TÜKÖR - KERET V. KÉPKERET !
Gyönyörű eredeti angol florentin tükör
Vintázs florentin tükör, nem műgyanta, hanem régebbi, száradós hab, 27x19 cm tükör, 50x60 teljes mér
Faragott, aranyozott florentin keret tükörrel
PÁR !!! FLORENTIN KERET CSISZOLT SZÉLŰ TÜKÖRREL
1 MÉTERES FRANCIA ARANYOZOTT FÉM FLORENTIN FALIKAR TÜKRÖS BETÉTTEL!!
Antik fazettás csiszolt tükör faragott florentin keretben 43x58,5+8,5 cm széles keret
Florentin tükör
Florentin tükör féláron
Laparanyozott faragott fa florentin tükör XIX.század vége
Hibátlan Florentin tükör
Nagyméretű Antik florentin tükör
3 részből álló ANTIK florentin keretes tükör össze csukható extrém ritka darab aranyozott keret
Neobarokk, florentin tükör, aranyozott keretben
Olasz florentin jellegű tükör
Florentin keretes tükör
Florentin tükör nagy méret
Modern antikolt 2 angyalkás luxus florentin tükör
Barokk florentin tukor
Gyönyörű márkás florentin keret, tükörrel, 30x54 cm környékén, hibátlan
Tükör florentin fa keretben
0223 Hatalmas méretű antik florentin tükör keret
Gyönyörű antik florentin keret keresi új gazdáját!
Gyönyörű Florentin tükör
Florentin keretes tükör, nagyméretű
Florentin napsugaras tükör
Florentin keretes tükör álom szép darab.
0A614 Antik florentin tükör keretek párban
RÉGI, NAGY MÉRETŰ,FLORENTIN JELLEGŰ TÜKÖR.
0M151 Florentin jellegű faragott hársfa fali tükör
Florentin tükör
Florentin faragott keret tükörrel gyönyörűen kidolgozva
Gyönyörű antik florentin keret
FLORENTIN JELLEGŰ,NAGY MÉRETŰ ARANYOZOTT FALI TÜKÖR.
KURIÓZUM! Nagyon nagy méretű, antik min.200 éves kézzel faragott meseszép FLORENTIN tükör eladó
ANTIK FLORENTIN FA KÉP, TÜKÖR KERET
Florentin tūkõr eladó !!
Tükör, faragott, aranyozott florentin keretben
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: