Összes termék (165 tétel)
Ékszer
Kerámia
Porcelán
(162)
adderley
(165 tétel)
Keresőszó: adderley
1. oldal / 2
Fajansz, Adderley Clinton kiöntő
Adderley süteményes készlet
Adderley csésze+alj
Adderley Bath sütistányér
Adderley csésze+alj
Adderley csésze
Adderley Spring süteményes tányér /fehersil részére
Adderley Luton süteményes tányér
W.A.A & Co Adderley Luton
Extrém ritka Adderley teás csésze - Paris dekor
Royal Adderley-Vintage porcelán csésze aljjal
Adderley Clinton süteményes tányér
Adderley Severn süteményes tányér
Fajansz kávéscsészék, Sarreguemines, Adderley
Adderley Severn teás csésze sérült
Adderley antik angol fajansz cukortartó - Bath dekor
Adderley gyöngyvirágos angol teás szett - fülén hajszálrepedés
William Alsager Adderley kávés, teás készlet
Antik W.A.A.& co Adderley Spring fajansz csésze (peremén hiba)
Antik W.A.A.& co Adderley Spring fajansz csésze
Adderley Spring teás csésze / kizárólag flora92 felhasználó részére/
Vintage porcelán csésze aljjal-Royal Adderley
Adderley Spring csokis csésze /kizárólag Veka felhasználó részére/
Adderley Spring teás csésze /kizárólag Veka felh.részére/
Adderley casket japan fajansz kávés szettek
Adderley cseresznyevirágos reggeliző szettek
W.A.A.& Co Adderley kávés kanna cukortartójával
Adderley Spring teás csésze alj
Adderley Spring süteményes tányér
Adderley fajansz teáscsésze
Adderley Severn teás csésze szett
Antik fajansz tányér - W.A.A.&Co, Adderley
Adderley teás csésze
Adderley Clinton fajansz süteményes tányér
Adderley luton alátét
Antik fajansz Adderley Spring csokis csésze+alj
W.A.A.&Co Adderley nagyméretű teáscsésze - Clinton
ADDERLEY CUKORTARTÓ
Antik, William Alsager Adderley & Co, angol kőporcelán tányér 1876-1905
Ibolyás Adderley Floral angol porcelán teás trió!
Antik fajansz Adderley Spring nagy cukortatró
Antik W.A.A. & Co. Adderley Spring porcelán csésze teáscsésze
Antik,Luton,Adderley csontporcelán angol kistányér...1926.
Antik Adderley kontúrmatricás, kézzel színezett, virágos fajansz kávés csésze
Antik W.A.A. & Co. Adderley Spring porcelán mokkás alátét csészéhez 12 cm
Adderley csészealj
W. A. ADDERLEY CSOKIS CSÉSZE - SPRING
W. A. ADDERLEY KÁVÉS CSÉSZE - SPRING
W.A.A.&Co Adderley Spring fajansz csészeszett
Royal Adderley porcelán vitrin dísz
Antik William Alsager Adderley & Co. Cuba fajansz lapos tányér
Antik angol Adderley kétszemélyes teás reggeliző szett, 1926+
Adderley Spring antik fajansz kis teás kanna sérült
W A ADDERLEY KANNA - CUBA
Adderley csokis csésze
Adderley's reggeliző készlet
"konyvtaros"felh.részére!-Fajansz csészeszett-Adderley
Gyönyörű Angol Adderley porcelán gyűrütartó kosárka.
Antik W. A. Adderley Luton reggeliző szettek.
W.AA&Co Adderley-Spring mokkás csésze szett
Vintage Royal Adderley kőporcelán teés készlet
Foglalt ---------------------Royal Adderley angol porcelán virág
Adderley mélytányér
Adderley csésze +alj + süteményes tányér
Ritka Adderley Casket Japan talpas fajansz kínáló 1800-as évek vége
JuhaszEm részére - kizárólag - W.A. Adderley&Co , Severn, antik csészealj
W.AA&Co Adderley-jelöletlen nagy teás csésze
Antik angol Adderley's Spring porcelán alátét csészéhez - pótlásnak
Jelzett aranyozott medál Royal Adderley porcelánnal
Adderley süteményes tányér
CLINTON Adderley fajansz tányér
Adderley süteményes tányér
Adderley mokkás csésze
Adderley fajansz kakaóscsésze
Antik angol Adderley's Spring porcelán csésze szett
W A ADDERLEY FAJANSZ CSÉSZE
W A ADDERLEY FAJANSZ CSÉSZE
W A ADDERLEY FAJANSZ CSÉSZE
Antik angol fajansz, Adderley (WAA&Co) kávéscsésze alátéttel
Antik angol porcelánfajansz Adderley (WAA&Co) süteményes tányérok, 2 db.
Antik angol fajansz Adderley (WAA&Co) süteményes tányér - 1 db.
9 db antik William A.Adderley tányérok, 18,7 cm átmérő
Adderley fajansz kiöntő
Royal Adderley angol porcelán gyertyatartópár.
JuhaszEm részére Antik Adderley's fajansz teás szett - kis sérüléssel
JuhaszEm részére - Antik Adderley's fajansz teás szett - kis sérüléssel
Antik Adderley's Mikado fajansz teás szett
Adderley' s Severn kávés szett
Adderley's gyártói jelzéssel füles csésze ,kézi festésű,mérete felül:97mm,alul:65mm,magassága:57mm
Adderley' s csokoládés csésze+ alj
Adderley' s csokoládés csésze
Adderley' s mokkás szett
Adderley' s cukortartó
W A ADDERLEY CSÉSZEALJ - SPRING
Adderley mokkás csésze
100
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: