Összes termék (56 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
(9)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Otthon, háztartás kellékei
(32)
Szobor
csont doboz
(56 tétel)
Keresőszó: csont doboz
Régi réz - intarziás, díszes csont doboz - 15 cm
Valódi csontból faragott Indiai ékszeres apró dobozka 04
Valódi csontból faragott Indiai ékszeres apró dobozka 02
Keleti csont intarziás ékszertartó doboz.
Mini Csont Dominó Készlet,Fa Dobozban.28 db.
Egyiptomból szàrmazó nagyon szépen kidolgozott csont ,kagyló intarziàs doboz !
Szecessziós, ezüst rátéttel díszített csont gyufatartó doboz
Tündéri csont berakásos intarziás fa doboz.
Retro jelzett ferde élű borotva borotválkozó kellékekkel fém dobozában csont fésűkkel egyben
Valódi csontból faragott Indiai ékszeres apró dobozka 03
Indiai réz, csont doboz, ékszertartó (nem kicsi!)
Csont ékszertartó, dobozka, csiszolt féldrágakő berakással
B328 Antik csont berakásos rézcsatos ékszertartó doboz
Kínai rekesz zománc evőpálca (sakura) csont végekkel saját dobozában
RETRO REKESZZOMÁNC EVŐPÁLCÁK CSONT VÉGEKKEL DOBOZBAN
Sárgaréz tükör és dobozka csontból készült lapokkal díszítve
Tündéri csont és kagyló intarziás fa doboz.
Régi intarziás gyöngyház és csont berakásokkal gazdagon díszített fa doboz
Régi faragott keleti csont doboz, réz veretekkel, selyem béléssel
0X772 Régi kisméretű réz veretes fa ékszertartó dobozka 24 darab csont dísszel
Nagyobb ékszertartó csont doboz.
Szép hibátlan ékszertartó csont doboz.
Gyönggyel díszített, bagoly-záras, csont dobozka
Csontból készült réz veretes ékszeres dobozka
VALÓDI CSONT ÉS FA ... ANTIK DOMINÓ KÉSZLET DOBOZBAN !
Csont dobozka
Réz- csont doboz
Tömör rózsafa tároló doboz, csont és fa intarziával díszitve
INDIAI RÉZ-CSONT ELEFÁNTOS DOBOZ
Régi csont és gyöngyház berakásos kis dobozka ládika
Régi, nagy méretű rézberakásos csont doboz díszdoboz csontdoboz ékszeres réz berakásos doboz
Csont, és gyöngyház berakásos sakk, go doboz, hiányos bábu készlettel
Régi Rotbart jelzett borotva 1957-es katalógus szerint dobozban csont fésűvel egyben
SZÉP ÁLLAPOTÚ BOROTVA DOBOZ BENNE GILLETTE BOROTVA CSONT FÉSŰK CIPŐKANÁL PAMACSOK
17 x 10 és 10 x 5 cm-es , nagyon aprólékos , csont és gyöngyház berakásos dobozok egyben .
RÉGI KEMÉNYFA DOMINÓ TETEJÉN CSONT SZÍNŰ LAPPAL SAJÁT DOBOZÁBAN
Ezüst és csont szipka dobozban
Régi csont ékszertartó doboz gyönyörű
Régi kínai lakk doboz, sokalakos, részletgazdag dús arany festéssel, csont berakásokkal
Csont lemezekkel borított réz ékszer tartó doboz
Gyöngyház- fa-csont intarziás doboz
Régi csont réz rátétes bagoly figurás kisebb gyűrű / ékszertartó dísz doboz a képek szerint
RÉGI CIPŐGOMBOLÓ ÉS RESZELŐ CSONT NYÉLLEL DOBOZÁBAN
Csont míves kínai doboz
KELETI GYÖNGYHÁZ-CSONT-FA INTARZIÁS DOBOZ
Kézzel faragott, csont berakásos fa doboz
Szantálfa kézi faragott doboz csont berakással
Csont figura dobozában
Regi kartyatarto doboz csont intarziaval
Borostyán és csont szipka dobozában.
GYÖNGYHÁZ-CSONT-FA INTARZIÁS ÉKSZERES DOBOZ
csont és kagylóhéj berakásos intarziás doboz
RÉGI CSONT BERAKÁSOS DOMINÓ DOBOZÁBAN
Rézveretes csont dobozka