Összes termék (30 tétel)
Kerámia
(22)
Porcelán
Szobor
gabay
(30 tétel)
Keresőszó: gabay
ArtDeco Ritkább Kerámia Falimaszk
GABAY LÁSZLÓ - ART DECO NŐI AKT PORCELÁN SZOBOR
Gabay László (1897-1952): Art-deco női akt, festett kerámia, hibátlan, m:29 cm
Gabay László női akt kerámia
Ritka Gabay kerámia akt figura
Gabay László (1897-1952): Art-deco női akt, festett kerámia
Kerámia alkotás, 45 cm-es nagyságú, Gabai László
Sérült Gabay László kerámia
Gabay László: Női akt 37 cm (ART DECO)
csippcsupp részére NAGYMÉRETŰ GABAY LÁSZLÓ / 1897 - 1952 / : ART DECO NŐI AKT SZOBOR
Nagy méretű art deco kerámia
Csodás Gabay László kerámia
Gabay László: Kerámia akt
ART DECO AKT GABAY LÁSZLÓ / 1897-1952 / : CSALÓDÁS
Gabay ...életmű darab!!!Akció!!!
Gabay lászló nagyméretű art deco terracotta szobor 1930-as évek
Egy eredeti Gabay!!!
Gabay László 1925 art deco akt.
GABAY LÁSZLÓ KERÁMIA
Gabay László szobor, Art Deco kerámia akt
Gabay Akt ( Kisplasztika )
Gabay László akt jelzett ...költözés miatt leárazva
ART DECO GABAY LÁSZLÓ KERÁMIA OLCSÓN !
Antik kerámia fűszertatró készlet eladó!
Gabay László térdelő akt mázas fajansz figura 30 cm
gabay laszlo noi akt
Gabay kerámia
Női akt kisplasztika, Gabay szignált
HIBÁTLAN SZÍNESÜVEGBŐL KÉSZÜLT KÍNÁLÓ TÁL!!
Régi kerámia fej jelzett