Összes termék (38 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
(9)
Porcelán
(20)
Szobor
pulikutya
(38 tétel)
Keresőszó: pulikutya
Kutyás, állatos képeslap, puli kutya, postatiszta (Akár INGYENES szállítással)
Kártyanaptár, Románia, Román Ebtenyésztők Egyesülete, Puli Kutya , 1979, (4)
Herendi Puli Kutya
Bodrogkeresztúri kerámia puli kutya
Jelzett Bronz plakett 1976-ból puli kutya képpel
Ritka kerámia puli kutya
Puli kutya jelz.fafaragás- a hűséges,az okos
Kerámia puli kutya
Herendi fiú puli kutyával
Antik Herendi puli kutya
Jelzett kerámia kéményseprő fiú és fekete puli kutya 2-es
Domonyi Pál kerámia puli kutya
Herendi legényke, fiú, juhász bojtár puli kutyával
Ősz Szabó Antónia ,puli kutya
Herendi Lőrincz István Fiú puli kutyával porcelán figura
Antik intarzia Pásztor szűrben puli kutyájával
1D199 Pál Mihály : Sétáló hölgy puli kutyával 36 cm
3D -s üvegezett életkép falikép szobabelső parasztház búboskemencével disztárgyakkal puli kutyával
Régi aranyozott bross puli kutya
HERENDI puli kutya porcelán, hibátlan, jelzett
régi bodrogkeresztúri kerámia puli kutya
Herendi fiú puli kutyával
Herendi Juhász Puli Kutyájával Hibátlan!
Hollóházi porcelán puli kutya
Ritka S. Kepes Ágnes kerámia figura: Juhász fiú szűrben puli kutyával
S158 Antik óherendi kisméretű puli kutya EXTRA
Aquincumi porcelán extrém ritka pulikutya, kutya
Drasche antik nagyon ritka puli kutya
Ritka Zsolnay eozinos porcelán puli kutya
Drasche puli kutya
TERELŐ PULI KUTYA
Herendi elsőosztályú hibátlan kisfiú pulikutyával 16cm magas.
AQUINCUMI AQUA SOROZAT - PULI KUTYA PORCELÁN SZOBOR
Herendi kisfiú puli kutyával hibátlan.
Herendi juhász pulikutyával
Retro műanyag játék puli kutya
Herendi juhász pulikutyával
Faragott csont puli kutya ezüst medál, Bali