Könyv
Szakkönyvek, kézikönyvek
Mezőgazdaság (197 tétel)
Könyv
Szakkönyvek, kézikönyvek
(1413)
Autó-motor
(206)
Egyéb szakkönyvek, kézikönyvek
(632)
Elektronika, elektrotechnika
(58)
Építőipar, épületgépészet
(56)
Gépészet
(36)
Haditechnika
(38)
Mezőgazdaság
(224)
Orvosi
(131)
Technika
(32)
Téma
állattenyésztés
(17)
borászat
(16)
erdészet
halászat
méhészet
(10)
mezőgazdasági gépek
növénytermesztés, kertészet
(60)
vadászat
vidékfejlesztés
(86)
További opciók ...
jó
(62)
kiváló
(43)
kopott
közepes
(12)
sérült
szennyezett
széteső
(74)
Kötés típusa
bőrkötés
félvászon
fűzött
karton
(15)
kemény kötés
(43)
puha kötés
(36)
ragasztott
vászon
(85)
További opciók ...
Jellemző
dedikált
első kiadás
illusztrált
(56)
(135)
197 tétel
Könyv
Mezőgazdaság
4. oldal / 4
Hauser János: Vetés- és növényápolás
Antik 1912-es könyv "Baromfitenyésztés"
Weiss Manfred Acél és Fémmüvei R.T.Csepel
Schandl Károly dr.: Károlyi István Gróf és a magyar föld. Bp.1908 Szerzői példány
régi könyv magyar fűszerpaprika termesztése feldolgozása 1938
----Gyümölcstermesztés a házi és háztáji kertekben 1959 év Rigó Zsuzsa felhasználónak
Húsipari szakkönyv 1929-ből
100 ötlet biokertészeknek 1993.1500.-Ft
Mohácsy-Maliga: Az őszibarack - 1967
Domokos: Broméliák. ajánljon!
tenger15 részére ALWIN SEIFERT : KERTÉSZKEDÉS " MÉRGEK " NÉLKÜL KHO sorozat
KRISZTEN GYÖRGY : SZŐLŐLUGAS
Simon - Csapody: Kis növényhatározó 1977
Mohácsy : Öszibarack termesztése
KERTÉSZET - 1962 - könyv eladó
Magyar háziállatok története-Dr Hankó Béla 1954
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor 1966
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: