Összes termék (83 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
(7)
(66)
Könyv
Szobor
lino
(83 tétel)
Keresőszó: lino
2. oldal / 2
Barabás szignós linó, "Lány madárral", vastag festékréteggel! Mintha festmény lenne!
RÉTI MÁTYÁS:eredeti linó
Kádár György : Zöld levelek - színes linó metszet
Bálint Endre(1914-1986) : Könyvillusztráció (linó)
Zsille , dinnyés lino
Alexin Andor László: Pécsi este linó
Réti Mátyás (1922-2002): Sopron. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben
RÉTI MÁTYÁS:TÉLEN /SZÍNEZETT LINO METSZET/
RÉTI MÁTYÁS (1922-2OO2) SZOBA SZÍNES LINÓ KARTONON
VÁROSKÉP ÉS CSENDÉLET 2 OLDALAS LINÓ NYOMAT
S411 Czinke Ferenc : Ipoly völgye linó metszet
Réti Mátyás: "Házak" színezett linó nyomat
Réti Mátyás: Eger télen (színezett linó metszet)
FOLYÓ ÉS HÍD VÁROSKÉP 2 OLDALAS LINÓ NYOMAT
Mazsaroff Miklós linó , eladó
RETRO VIRÁGCSENDÉLET JELZETT LINÓ NYOMAT
ZSILLE GYŐZŐ SANSEVIERIA RETRO VIRÁGCSENDÉLET LINÓ KÉP
Gácsi Mihály: Január - színezett linó nyomat
8355 Nagy Vince linó metszet szélmalom
Józsa János színes linó
Rékassy Csaba Háromkirályok linó
Török Endre Soproni öreg ház linó keretezve
Kerti Károly linó metszet.
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: