Összes termék (1.216.311 tétel)
Bútor
(42803)
Egyéb régiség
(67029)
Ékszer
(130307)
Építőelem
(1243)
Ezüst tárgy
(21746)
Fémmunka
(39044)
(47354)
Gyűjtemény
(99379)
Játék, szabadidő
(2349)
(24076)
Képkeret
(6184)
Kerámia
(63280)
Könyv
(39919)
Lámpa, csillár
(22439)
Militária
(17556)
Műszaki régiség
(4433)
Numizmatika, Pénz, Érme
(117661)
Óra
(25539)
Otthon, háztartás kellékei
(56941)
Porcelán
(248618)
Sport, szabadidő
(1441)
Szobor
(14323)
Szőnyeg, Textil
(57619)
Térkép, atlasz, földgömb
(2006)
Tükör
(2829)
Üveg
(48164)
Vallás és spiritualizmus
(8139)
Zene
(3890)
1.216.311 tétel
20052. oldal / 20272
FDC kiárusítás (6.) - HAFNIA, 1976
FDC kiárusítás (7.) - Levélfeldolgozás1978
FDC kiárusítás (9.) - Karácsony, 1987
FDC kiárusítás (8.) - Erdősítés, 1976
FDC kiárusítás (10.) - Ballonrepülés, 1983
FDC kiárusítás (12.) - ESPANA '82
FDC kiárusítás (13.) - Sportoló ifjúság, 1982
FDC kiárusítás (16.) - Récék, 1988
FDC kiárusítás (17.) - Történelmi zászlók, 1981
FDC kiárusítás (18.) - Dunai hajózás, 1981
FDC kiárusítás (19.) - Az ókori világ, 1980
FDC kiárusítás (20..) - Híres illusztrátorok, 1981
FDC kiárusítás (24.) - NORWEX '80
FDC kiárusítás (25.) - Kaffka Margit, 1980.
FDC kiárusítás (26.) - Kisfaludy Károly, 1980
FDC kiárusítás (27.) - Johannes Kepler, 1980
FDC kiárusítás (28.) - Erdei Ferenc, 1980.
FDC kiárusítás (29.) - Szovjet-magyar űrrepülés.
FDC kiárusítás (30.) - London, 1980
FDC kiárusítás (31.) - Garamszentbenedeki
FDC kiárusítás (32.) - Pór Bertalan
Csodaszép mexikói 20 pesos
Ukrajna - 2 Hrivnyi
Réz petróleum láma formájú lámpa
ANTIK VAS HÚSVILLA GARANTIE MÁRKÁJÚ FANYELŰ MÉRET
Fém-porcelán kínáló (MZ+réz) 17 magas, 25 átmérő,
3 Személyes Bronz Stahl Bronce Evőeszközök Dobozában
Két egyforma réz mécsestartó
Réz gyertyatartó
Réz tároló
Réz tároló
Réz kaspók alátéttel
Diótörő
ÓN 5db jelzett TÁNYÉR 2 nagy 3 kicsi 1 porcelánbetétes
Régi Réz Petróleum Lámpa.
Régi Réz Habüst
Réz gyertyatartó
ANTIK KOVÁCSOLT VAS FÜLŰ RÉZ ÜST
Zakkos szélű lila üveg kistál
Petróleum lámpa régi üveg+ 2db tartó (20cm)
Hollóházi barokk stílusú, mandolinos férfi.
Vörös réz teás kanna sárga réz tetővel
vörös réz teáskanna
ANTIK FALIÓRA KONYHAI IDŐMÉRŐVEL ÉS HŐMÉRŐVEL
SCHÜTZ CILLI VÁZA
Réz párologtató kicsi 17x12cm
Antik szecessziós körmöcbányai falitányér
Szobainas
13 db-os óracsomag
Régi tőr
Mauser bajonett hüvely
Gázos petróleum lámpa
Antik Ezüst Gyűrű
Ezüst Fülbevaló
Könyvespolc
Biedermeier konzolasztal
zsolnay levesestál
Ezüst Art Deco Fülbevaló
öntvény diódaráló
A N T I K aranyozott 6 szem. étkészlet
60
60
80
100
1
20050
20051
20052
20053
20054
20272
Ugrás erre az oldalra: