Összes termék (1.354 tétel)
Bútor
(90)
Egyéb régiség
(184)
Ékszer
(76)
Ezüst tárgy
Fémmunka
(19)
Gyűjtemény
(63)
Játék, szabadidő
Lámpa, csillár
Militária
(11)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(18)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(874)
Sport, szabadidő
Szobor
Vallás és spiritualizmus
Zene
fadoboz
(1.354 tétel)
Keresőszó: fadoboz
5. oldal / 23
Fa doboz réz lemez díszítéssel
Antik nagyméretű fadoboz
Tündéri csont berakásos intarziás fa doboz.
Keleti faragott fa doboz
Hotel Sacher Wien fadoboz
Hotel Sacher Wien fadoboz
Faragott fa doboz
Gyöngyházberakásos, intarziás keleti fa doboz
1I389 Honfoglalás réz veretes fadoboz
Szent István tejkaramella fadoboz - reklám
Régi fadoboz,ékszerdoboz,belsejében tükörrel
Gyöngyházberakásos fedelű fadoboz
Régi osztott belsejű fadoboz - fenyő - népi, paraszti
Egyedi teknősbékás Faragott fadoboz
Teafilter tartó fa doboz
Régi retro elsősegély fa doboz fa táska mentődoboz faláda mentődoboz
Japán 150 éves ékszertartó szekrény láda arany festmény fekete lakk fa doboz fém zár madár ékszer
Nyulas, fa doboz, ládika (120)
Intarziás fa doboz
Antik különleges fadoboz kazetta làdika intarzia berakàsal !
4927 - Régi faragott fa doboz
Régi kis méretű fa doboz, díszdoboz
Lakkozott fa doboz, megkímélt állapotban. Méret: 9,5x21x29cm.
Fadoboz
Antik fa doboz kivül-belül intarzia díszes szivar ,ékszer stb.tárolására.hihetetlen Design dekor!!
Kisméretű fa doboz cizellált ezüstözött motívumokkal, vsüngővel
Könyv Alakú Fadoboz Rejtekhellyel
Vintage Villars svájci csokis fa doboz, faládika
Meseszép vietnámi eredeti intarziás kicsi kézzel készített fadoboz.Ékszereket lehet tárolni benne…..
Stühmer fa doboz + ajándék kis dobozzal
Régi szép fadoboz 24 cm 7 cm magas 1000ft
Vintage fa doboz
Moszkvai olimpia fa doboz
Régi Faragott Fa Italos Készlet+Fa Doboz
Rusztikuskönyv alakú fa doboz,persely,igazi szőrme
Régi intarziás hasas fa doboz ékszertartó, selyem béléssel
Régi fa ládika fadoboz
Fa doboz, Matchbox autóval
Madaras fa doboz (L2536)
Retró vintage ortodox vallási egyházi asztali nyitható oltár ikon szentkép fa doboz kereszt feszület
Régi 1936-os Art Deco fadoboz,ékszertartó doboz
1L210 Gyönyörű antik zárható intarziás fadoboz ékszertartó doboz szivar doboz
32 x 22 cm art deco fa doboz eladó intarziás
Kerek fadoboz,kalapdoboz
Érmedoboz fadoboz 1
1K113 Biederbeier antik cigaretta kínáló cigaretta adagoló fa doboz 9.5 x 8.5 x 11 cm
II. Világháborús emlék fiókos fadoboz
Rózsás intarziás fa doboz
Régi faragott formás fa doboz ékszeres
Faragott fa doboz
1J217 Régi kisméretű fadoboz ládika RÁDIÓ TARTOZÉK ANYAG KÉSZLET
Szent István fadoboz
Régi, fémberakásos, ékszertartó fa doboz, 18 x 12 cm-es.
Nagyon szép Keleti lakk fa doboz kézzel festett elefántos.
Régi, faragott díszítésű nagyméretű fadoboz ---2---
Intarziás régi érdekes valódi fadoboz 23x18x8 cm
1H563 Virágdíszes decoupage faláda fadoboz
Intarziás fadoboz, ékszerdoboz 20.sz.eleje
Zenélő régi intarziás jelzett fadoboz
20 rekeszes fa doboz üveg tetővel 28 x 35 cm
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
23
Ugrás erre az oldalra: