Összes termék (276 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Kerámia
(17)
Könyv
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
(8)
Porcelán
(245)
porcelánfajansz
(276 tétel)
Keresőszó: porcelánfajansz
5. oldal / 5
19.sz.-i porcelánfajansz Villeroy&Boch kiöntő
19.sz-i porcelánfajansz WEDGWOOD kínáló
19.sz.-i porcelánfajansz poháralátét tartó
Porcelánfajansz edényalátét III.
Régi szép porcelán fajansz edényalátét eladó
6 db 19.sz.-i halas porcelánfajansz tányér
19.sz.-i porcelánfajansz poháralátét
19.sz-i porcelánfajansz edényalátét
19.sz.-i porcelánfajansz ADDERLEY "Spring" tányér
19.sz.-i porcelánfajansz ADDERLEY "Severn"tányér
3 db 19. sz-i porcelánfajansz alátét
6 db 19.sz-i porcelánfajansz alátét
19.sz.-i porcelánfajansz tányér
Régi porcelán, fajansz edényalátét
ZSOLNAY áttörttányér reneszánsz jelenettel
19.sz.-i angol porcelánfajansz kínáló/tál
19.sz.-i porcelánfajansz edényalátét
Antik angol LUTON porcelánfajansz kiöntő és tartó
Antik Göteborgi porcelán-fajansz tányérok (2 db)
19.sz.-i porcelánfajansz tálca
19.sz.-i porcelánfajansz tálca/edényalátét
Csodaszép fekvő akt porcelán fajansz Dabócy Mihályalkotás
2 db antik, angol porcelánfajansz csésze
Antik porcelánfajansz edényalátét
PORCELÁN - FAJANSZ ASZTALKÖZÉP
Angol porcelánfajansz készlet
4 db antik V&B porcelánfajansz teáscsésze
19.sz-i porcelánfajansz alátétek
Porcelánfajansz csésze
Porcelánfajansz csészék
Fischer Ignác Budapest, 1880 , festett porcelánfajansz
6 db 19. századi német porcelánfajansz poháralátét
Szőlős porcelánfajansz tányér az 1910-es évekből
Antik jelenetes porcelánfajansz váza " Virágszedők"
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: