Összes termék (3.873 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(172)
Ékszer
(167)
Ezüst tárgy
(136)
Fémmunka
(158)
(43)
Gyűjtemény
(88)
Játék, szabadidő
(117)
Kerámia
(670)
Könyv
(53)
Lámpa, csillár
(30)
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
(142)
Óra
(7)
Otthon, háztartás kellékei
(199)
Porcelán
(1436)
Sport, szabadidő
Szobor
(79)
Szőnyeg, Textil
(15)
Térkép, atlasz, földgömb
(17)
Üveg
(319)
Vallás és spiritualizmus
(9)
Zene
hal��sz
(3.873 tétel)
Keresőszó: hal��sz
65. oldal / 65
100 ÉVE HALT MEG KOSSUTH LAJOS - Emléklap
HAL-TÁL
Hal alakú ezüstözött szalvétatartó
Mini gyüjtemény Halak
Gorka Lívia: Halas tálka
JELZETT HAL ALAKÚ PORCELÁN SZOBOR VAGY VIRÁGVÁZA
Ezüstözött Argentor halas kínáló
Fajansz halas tál 22,5x12,5cm hibátlan
Óriás üveg hal
Nagyon szép Drasche hal.
DRASCHE porcelán Hal
Muránói csikos ördög hal 10.
Herendi hal
6 gyönyörű halas tányér
Retro Aranyozott Halacskát Formázó Medál Ékkövekkel
Halak / Búvár / 1975 /
Halak / Fűrkész / 1990 /
Gorka Géza halas váza
Gorka Géza halas kínáló
Hollóházi hal figura-2 db együtt eladó
Hollóházi hal és madár figura-egyben eladók
kék hal Gorka Gézától
2db üveg hal 27x8,5cm,26x7cm.
szép halacska
Nő halakkal / 14 cm /.
EZÜST JAPÁN SZERENCSÉT HOZÓ KOI HALAKKAL BOKALÁNC
Halak-figura.
Herendi fehér halas tál
Herendi nagyméretű halas kínáló
Orosz, jelzett, kézzel festett porcelán - HAL
Hal formájú gyertytartó
Hollóházi színes halacska
43.00 cm szélességű díszüveg hal
60
60
80
100
1
61
62
63
64
65
Ugrás erre az oldalra: