Porcelán (9 tétel)
Porcelán
(9)
Aquincum
Egyéb porcelán
Herendi
Német porcelán
Zsolnay
Terméktípus
egyéb tárgy
figurális, szobor
(7)
váza
Készítő, márka
aquincum
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
herendi
hummel, goebel
zsolnay
ismeretlen
(8)
biedermeier
(8)
Jelzett
jelzett
(8)
sérült
eredeti
korai reprodukció
Táska
(9 tétel)
Keresőszó: Táska
Porcelán
Aquincumi art deco táskás lány 438
Porcelán táskás lány 495
Aquincumi art deco lány táskával 462
Német porcelán ritka táskás lány 216
Nagyon ritka Aquincum diáklány, iskolás lány, kislány táskával 1 Ft-ról
Herendi viktória mintás fonott táska 330
Zsolnay ritka porcelán kislány táskával 642
Nagy zöld virágos porcelán váza, táska, mázas iparművész dísztárgy, porcelain vase
Fiú táskával