Porcelán (65 tétel)
Porcelán
(65)
Egyéb porcelán
(65)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
csésze, pohár
(12)
egyéb tárgy
étkészlet
(8)
falidísz
figurális, szobor
kanna, kancsó
kínáló
kiöntő
tál, tányér
(12)
teás-, kávéskészlet
(14)
(8)
További opciók ...
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
(50)
(14)
1900-1949
1950-1969
(12)
1970-1989
ismeretlen
(45)
antik
barokk
modern
népi
retro
szecesszió
(46)
Jelzett
jelzett
(38)
(26)
(22)
(11)
sérült
(29)
eredeti
(33)
(31)
walbrzych
(65 tétel)
Keresőszó: walbrzych
Porcelán
2. oldal / 2
Walbrzych rózsamintás porcelán tányér 3 szett mély-lapos
Walbrzych, rózsa mintás porcelán szószos kínáló
Walbrzych, rózsa mintás porcelán leveses tál
WALBRZYCH lengyel barokk jelenetes étkészlet
Walbrzych kistányér
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: