Szőnyeg, Textil (10 tétel)
Szőnyeg, Textil
(10)
Gobelin
Kézimunka
Régi idők ruhái
Táska
(10 tétel)
Keresőszó: Táska
Szőnyeg, Textil
Kézi készítésű, gyönyörű virágmintás tűgobelin, szinházi táska oldalak
Dupla, kézi készítésű, tűgobelin, szinházi táska szegély (290 csomó/cm2)
Kézi csomózású, tűgobelin, szinházi táska oldallapok, szegély
Antik 18-19.századi keleti terítő arannyal hímezve +ereklyetartó táska
Aranyozott táskakeretek gobelin szinházi táskákhoz
Gobelines női táska
EREDETI KÍGYÓBŐR TÁSKA
Lacoste táska,utazótáska, sporttáska - Utoljára!
Retro gyöngyös női kézi táska fehér alapon rózsák 1960'
GOBELIN TÁSKA KIS BUKSZÁVAL