Üveg
Gyertyatartó (738 tétel)
Üveg
(51470)
Asztalközép, kínáló
(2109)
Bonbonier
(1253)
Díszüveg
(3645)
Doboz
(389)
Egyéb
(5803)
Gyertyatartó
(793)
Hamutartó, hamutál
(877)
Kancsó
(1447)
Karaffa
(461)
Készlet
(2690)
Korsó
(709)
Ólomüveg, Tiffany
(387)
Palack
(5226)
Parfümös üveg
(1145)
Pohár
(8848)
Szobor
(728)
Szódásüveg
(1462)
Tál, tálka
(4332)
Tányér
(524)
Türelemüveg
(54)
Váza
(8588)
Készítő, márka
Ajka
(7)
Cseh
(21)
Lalique
Moser
Murano
(17)
WMF
(685)
1800-1849
1850-1899
1900-1939
(22)
1940-
(182)
ismeretlen
(53)
(476)
(365)
(175)
sérült
(7)
(191)
738 tétel
Üveg
Gyertyatartó
13. oldal / 13
Kristály üveg cukortartó
Hatalmas ,/ 28 cm átmérőjű / tükörfoncsorozott mécsestartó , jó állapotban .
Kék gyertyatartók
Jelzett Swarovski kristály gyertyatartó
Hatalmas foncsorozott üveg gyertyatartó párban
Gyertyatartó.550.-Ft
Art deco stílusú gyertyatartó
Üveg gyertatartó
Malachit hatású zöld színű gyertyatartók Bohémia - 2 db egyben
Kék üveg gyertyatartó
Ritka, üveg gyertya- vagy tolltartó
Muranoi jellegű üveg olajmécses és gyertyatartó szecessziós stílusban
3 db tükörfoncsorozott mécsestartó , egyben .
4 db Mécsestartó - vastag üveg - Adventi koszorúra is 9 x 7 cm
Régi, nem használt üveg gyertyatartó és mécsestartó gyertyákkal és mécsesekkel
Készlet: üveg gyertyatartó / mécsestartó, gyertyákkal és mécsesekkel
Cseh üveg gyertyatartó
60
60
80
100
1
9
10
11
12
13
Ugrás erre az oldalra: