ágy (1 tétel)
neobarokk szekrény
lenvászon
alföldi tál
kalocsai terítő
herendi horoszkópos
zsolnay kék
gall
óra rakéta
varróasztal
hollóházi lányok
jámbor
csallóközi farkas lőrinc
öv
neobarokk tükör
rács
ezüst tárgyak
tülök
hollóházi balerina
parker toll
hidvégi
üveggyöngy
arany doxa óra
fajansz betét
színezett rézkarc
súlyzó