��ngy��jt�� (0 tétel)
zwack pohár
berthe morisot
opál ékszerszett
empire asztali lámpa
márvány konzol
antikbudapest
herendi étkészlet map
ékszertartó luxus
herendi eton mélytányér
porcelán gyűrűtartó tálka
angol fém
piros női
hatalmas petróleum
csipkés karácsonyfadísz
leon pilet
erdélyi utakon
art deco ezüstgyűrű
unicumos fém doboz
karácsonyfadísz váza
art deco sérült
barokk tálaló étkező garnitúra
versace nyakkendő
népviselet festmény
eozin fürdőző
thonet szék jelzett