10 forint 1975 (0 tétel)
tányér készletek
art deco sérült
napako lámpa
zsolnay aranyszegélyű
sárga barna csíkos alföldi
beszámítok
durdilly
vadászos készlet
art deco üvegkészlet
dawn
régi dob
festmény szigliget
thonet szék jelzett
herendi magyar nemes
asztalosi gyula
csipkeverő orsó
malév takaró
szovjet dísz
óriás csupor
mezei sándor
royal dux viziló
libás festmény
antik népviselet
vörösréz vajling
barbie sellő