50 ��ves a forint (0 tétel)
muránói üvegpohár
nagy kerámia tál
nikelszky géza
centrum varia napocskás
vászon ing
levis női
badonviller
gönczi
szent jános
infralampa
német kard
ezüst angyal medál
galgocz
szovjet lámpa
lándzsahegy
kávés kancsó
hollóházi tea
vörös kristály
miniatűr váza
tus akvarell
melcher
kalocsai blúz
karácsonyi mintás
szőcs lászló
1 fillér 1900