Antik (743 tétel)
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Eladva: Tegnap, 19:453 licit
Eladva: Tegnap, 11:182 licit
Eladva: 2024. máj. 01. 20:5573 licit
Eladva: 2024. máj. 01. 15:052 licit
Eladva: 2024. ápr. 30. 20:1750 licit
Eladva: 2024. ápr. 30. 20:1530 licit
Eladva: 2024. ápr. 30. 20:1126 licit
Eladva: 2024. ápr. 28. 21:0082 licit
Eladva: 2024. ápr. 28. 11:290 licit
Eladva: 2024. ápr. 27. 20:1439 licit
Eladva: 2024. ápr. 25. 20:4044 licit
kláber
szecessziós mahagóni
lira lámpa
cseh leány
ray charles szobor
rokokó figura
tihanyi móló
retro mini porcelán
stilleto
royal worcester evesham
a só
bliszter 2003
fokol
antik szekrény restaurált
füredi gábor
régi üveg karácsonyfadísz mókus
herendi waldstein porcelán
takar
koloniál hibátlan
rajz 1890
ursa major
cserkész 1938
kodak 620
barátság érem
1 9 ct