Barom��ter (0 tétel)
5 pengő 1938
cigarettatárca
tiffany asztali lámpa
neobarokk szék
mesejelenetes
ezüst teáskészlet
kerámiafigura
réz mozsár
david júlia
aranyozott nyaklánc
kerámia baba
kanálgép
cath kidston
máger ágnes
kisz
alim adilov
vászon táska
mezőhegyes
chiovini
peridot
orosz kerámia
sublót
mária
schütz
fajansz tálca