aladin (2 tétel)
világ ifjúsága
bonsai tál
anita porcelán
mérőóra
minta falióra
frank sinatra
chernel
aranyozott ékszer
retro izzósor
káldy
kisrádió
hatalmas keret
gyügyei
labor gyémánt
jelzett faragás
csatos imakönyv
mini falióra
félixfürdő
620 slavia
erzsébet királyné képeslap
moncsicsi bögre
zsolnay modern váza
göre
csőrike
fa hintaló