alt wien porcel��n (0 tétel)
antik porcelán babák
maldiv
férfi bőrkabát
férfi papucs
polyák
bihar vármegye
vászonfazék
hornung
1946 5ft
gyügyei
előszoba pad
ezüstözött asztalközép
aranyozott kávéskészlet
arany szív
ezüst gyűrű ametiszt
agricola lídia
szőlősi
szováta
eozin szarvas
tóbiás
tóth vissó árpád
kiskundorozsma
terminátor
etióp tűzopál
1920 korona