antik óra (33 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 25. 20:4044 licit
Eladva: 2024. febr. 16. 20:5649 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 20:5835 licit
Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
175.000 HUF
175.000 HUF
150.000 HUF
416.48 USD
szikora
sarokkomód
eozin őz
raffay
18 k
szász endre rézkarc
sárga jános
aranyozott keret
herendi nanking
zsolnay pompadour teás
utazóóra
olasz líra
dunaszerdahely
2 fillér 1917
1000 korona 1923
körhinta
orvosi szék
szőrme bunda
badacsonytomaj
alvós baba
czobor
zsolnay kistányér
szecessziós falikar
óraszámlap
corbusier