antik keret (38 tétel)
Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
22.000 HUF
61.06 USD
Lejárat: 22 óra 58 perc0 licit
52.000 HUF
52.000 HUF
50.000 HUF
138.77 USD
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Lejárat: 6 nap 2 óra3 licit
32.000 HUF
88.81 USD
Eladva: 2024. ápr. 13. 20:1073 licit
Eladva: 2024. máj. 01. 20:5573 licit
Eladva: 2024. márc. 24. 18:551 licit
AKCIÓS ÁR !!!! Modern festmény, 1950 körül, olaj karton, kerettel 68 x 53 cm, jelzés nélkül
Gyönyörű antik keretében eladó!!!!
Eladva: 2024. márc. 10. 20:0033 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 15:372 licit
Eladva: 2024. febr. 28. 19:267 licit
hollóházi ludasmatyi
zsolnay váza 27 cm
vasgyár
ezüst 200 ft 1992
aranyozott étkészlet
bak medál
világvevő
zimbabwe dollár
régi kád
izzók
janzer frigyes
láb réz
pólya t
herendi viktória minta
szent teréz
frank müller
kalotaszegi mellény
wallendorf petróleum lámpa
fe lugossy lászló
fotó keretben
tisza kálmán
zappler
amigo
madár pár
zsolnay kék eozin