aranyozott ezüst gyűrű (1 tétel)
puma kés
bacsa
rákos palota
claus szék
kőbányai lány
kenderes
festmény hősök tere
levesestálka
isten baranya
diszkógömb
üveg csepp
schillinger
pohár römer
dulevo porcelán
rézkarca
varga hajdú
zsolnay lapostányér tollazott
függöny hatalmas
fali daráló
zvolszky zita
diósy jános
vassy
vintage női óra
zsolnay mese mintás bögre
gránát hesszonit