asztali óra (10 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 25. 20:4044 licit
Eladva: 2024. márc. 25. 20:365 licit
réz serpenyő
férfi arany karlánc
intarziás asztal
péri
karika
azték szobor
kézműves
mécsestartó kerámia
pintér józsef
márványasztal
budai sándor
zarándok
szerelmes
herendi suszter
réz zsúrkocsi
billiárd
zsolnay eozin szobor
szőnyeg kék
restaurált
kályha csempe
nercbunda
arany evőeszköz
kisantik
drasche fiú
jancsek antal