bárszekrény (2 tétel)
intarziás vitrin
esernyős nyuszi
gránit porcelán
csésze porcelán angol
hertay
nádler istván
maja
retro íróasztal
levélbontó
csikó
napernyő
görög porcelán
10 forint 1962
antik orosz
jézus festmény
schmoll
lenvászon
régi szék
hollóházi mese bögre
one dollár
dukát
avar
bronz nyaklánc
erdős mihály
dinnyés ferenc