b��res (0 tétel)
kerámia falióra
porcelán kistányér
aranyozott fülbevaló
zsolnay búzavirágos kávés
1963
zala
váza tűzzománc
2001 forgalmi sor
festett népi bútor
lovagi szék
laura
art deco szekrény tálaló
csörgő korsó
pola
herendi csacsi
menyhárt menyus tamás
halabala
sörbontó
üveg vizeskancsó
vöröskeresztes
vörösberény
étel
jelzett bizsu
buddhista
komód népi