bakelit nyakl��nc (0 tétel)
guan yin
200 forint deák
peremező
taschen
kakadu ens
alföldi porcelán gyermek
gáspár
zsolnay eozinmázas
bucsincsák
trenk
500 forint unc
heritage
alföldi leveses csésze
sivatagi
ón talpas pohár
szőnyi rézkarc
lengyel teáskészlet
1849 3 krajcár
buborékos üveg
halmos
fából faragott
5 dínár
porcelán focicipő
réz intarziás
franz anton