berán (0 tétel)
antik kártyaasztal
hamadan szőnyeg
sérült asztal
ötvös lászló
zbs
sárga kristály
kuczora
augusztinyi
ezüstözött sütemény csipesz
antik irizáló bögre
kártya mintás porcelán
ágyúcső
asztalosi gyula
rotes kreuz
alexander oláh
aranyozott gránát
mini dominó
drasche babszem
zsolnay porcelán alapmázas
szilágyi gábor
zöldalma
markazitköves óra
herendi viktória mintás áttört kosár
usa quarter
dreher mauls