birodalmi b��lyeg (0 tétel)
restaurált szék
fischer e
gl
25 forint 1961
asztali bortartó
kerekes ferenc
nagy abrosz
karácsonyi hógömb
alföldi házgyári bögre
mária medálok
bányaüzem
ezüst gyűrű gyönggyel
jaz
bercsényi miklós
négy ágú gyertyatartó
üveg kínáló boros
fenyődíszek
dobai
herendi munkácsy
antik bodrogkeresztúri
festmény keretben
zuber
60x50 festmény
hollóházi süteményestál
alföldi porcelán vonat