cartier (2 tétel)
intarziás kisasztal
angol porcelán teás
lelkes
királyi koronák
lepidolit
muránói üvegpohár
tintatartó üveg
török jános figurák
sevani
laczkó
malasits
patika mozsár
poljot 17
kék csempe
royal dux hölgy
bútor alkatrész
royal albert serena
pálinkás kínáló
zsolnay szobrok
m35 bajonett
audiokazetta
aranyozott étkészlet
üvegkancsó kék
japán ruha
sarok téka