csepel m��vek (0 tétel)
herendi viktória mintás tálka
napszemüvegek
gartner
zsolnay butykos
asztalka réz
orosz ezüst pohár
aquincum népviselet
5000 forint 1993
kivételes
beszélgető lányok
német társasjáték
arany doxa női óra
szénbánya
blaskó jános
iparművészeti doboz
festmény buday
ezüst fogpiszkáló tartó
borsos miklós rézkarc
karácsonyi asztalterítő
intarziás tálca
ősz szabó antónia hollóházi
zsolnay epres
angol ezüst kanál
porcelán juhász
ezüst 500 ft