ez��st dobozka (0 tétel)
pöttyös zsolnay kancsó
jelvény kitűző
tefu
népi festmény
arany piros
art deco étkező asztal
táncdalok
esőleső
türkiz szett
üvegszobor jelzett
szőke lajos
egyiptomi ezüst
gyertya csipesz
csepp csillár
pepsi pohár
pantalló
őzbak
törvények
kávés teáscsésze
régi német porcelán
szecessiós
keleti mintás
lenkey zoltán
aranyozott falióra
várkonyi károly