fali ker��mia art deco (0 tétel)
kígyó gyűrű
than
thurmayer
nógrádverőce
holland porcelán
réz falilámpa
karika gyűrű
smena
köteg
villanyóra
borsodi
may károly
porcelán bross
hollóház
kabinet sor
lenvászon terítő
radnóti
intarziás íróasztal
falikar párban
100 forint 1994
hamutál kerámia
lavalliere
üveg kanál
szecessziós teás
5 ágú gyertyatartó