fedeles tál (2 tétel)
ezüst zsidó
dugalj
egyiptomi bögre
intarziás kép
arany gyöngy
m péter jános
papp sándor
ezüst gyűrű malachit
porcelán tálaló
téli festmény
fali fűszertartó
sütis doboz
ellensúly
műanyag kosár
harvey guzzini
harkály
mohácsi kerámia
főzőedény
ottó lászló
aranyozott zsolnay
signum
fidesz
hirsch
fáy dezső
ébresztő