festett láda (0 tétel)
furnival
pannonhalmi zsuzsa
ens bonbonier
sörös alátét
kézi gyertyatartó
100forint 1946
ezüst elefánt
svájc 5 frank
borsos miklós rézkarc
ezüst 5márka
art deco ruhásszekrény
fehér alföldi tányér
francia térkép
kasmír sál
lenvászon zsák
fagylaltkehely
karneol fülbevaló
bécsi szekrény
oltárkereszt
ken follett
ferenc józsef medál
perényi
tojástartó tyúk
bronz turul
török tál